Kıdem tazminatı - iş Hukuku Uygulamaları ve işçi Hakları

Aşağa gitmek

Kıdem tazminatı - iş Hukuku Uygulamaları ve işçi Hakları

Mesaj tarafından is_for_you Bir C.tesi 19 Mart 2016 - 23:44

Kıdem tazminatı ve ihbar tazminatı, işçiler için çok önemli olan iki ödeme türüdür. Bunlar önemlidir çünkü işten yarılan bir işçinin alabileceği toplu paraların çok büyük bir kısmı buradan gelecektir. İşte ihbar tazminatı başta olmak üzere kıdem tazminatı ve diğer uygulama konularında bilgi almak için ihbartazminati.org sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bu sitede, işçi olarak çalışan bir kişinin yaşayabileceği bütün sorunlara çözüm önerileri, iş mevzuatına ilişkin örnek Yargıtay kararları, sorular ve cevaplar yer almaktadır. Site ayrıca sürekli güncellenmekte ve işçilere faydalı hale getirilmeye çalışılmaktadır.

Taşeron işçilerin de unutulmadığı bu sitede, taşeron işçilerin yıllık izin, kıdem tazminatı, ihbar tazminatı, ücret ve fesih gibi önemli sorunları da gündeme alınmakta ve incelenmektedir. Taşeron işçilerin nasıl kıdem tazminatı alabileceği, yıllık izin haklarının olup olmadığı, bunların maaşlarının alt işveren firma tarafından ödenmemesi halinde ne olacağı gibi birçok önemli konu burada incelenmiştir.Siteyi incelemek ve siteden faydalanmak için ihbartazminati.net adresini ziyaret edebilirsiniz.

is_for_you
AcemiBüyücü
AcemiBüyücü

Erkek
Mesaj Sayısı : 26
Yaş : 35
İl : ist
Kayıt tarihi : 26/12/14

Kullanıcı profilini gör http://www.fetvadinle.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz