İsgegitmeni ile İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi

Aşağa gitmek

İsgegitmeni ile İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi

Mesaj tarafından is_for_you Bir Salı 24 Şub. 2015 - 0:12

İsgegitmeni ile İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi

Türkiye'nin gelişen teknolojisi ile birlikte firma sahipleri iş sağlığı ve güvenliğine daha fazla bir önem vermektedir. Her firma sahibi işçisinin daha verimli olmasını ister ama bu verimlilik kesinlikle bir tehlikeye dönüşmemelidir. Bunun için belli düzeylerde iş sağlığı ve güvenliği eğitimi almak önemli bir husustur. İş kazaları, bilgi yetersizliği nedeniyle oluşan kazalar ve güvenlik eksiklikleri artık işçilerinizi mağdur etmeyecek. İş sağlığı ve eğitimi için bizi tercih ederek profesyonel ellerde eğitim görebilirsiniz.*
*
Eğitimlerimiz
Yüksekte Çalışma Eğitici Eğitimi
Yüksekte çalışma eğitimlerimiz, iş sağlığı ve güvenliği açısından en riskli çalışma ortamıdır. Başlıca çalışma ortamları ise; Merdivenler, korkuluklar, İskeleler, Dar alanlar, Çatılar ve Boşluklardır. Yüksekte çalışma ve güvenlik eğitimlerimizde bilgi ve birikim, personel potansiyel eğitimi, iş güvenliği kuralları, teknik bilgi, yeterli düzeyde koruyucu ekipman kullanımları gibi eğitimleri sizlere aktaracağız.

Yangın Eğitici Eğitimi
Öncelikle sizlere yangın tüpleri hakkında teknik bilgileri vermekle beraber yangın cıkması durumunda neler yapmanız gerektiğini sizlere detaylı olarak aktaracağız. A sınıfı yangınlar, b sınıfı yangınlar, c sınıfı yangılar gibi yangın çeşitleri hakkında vereceğimiz bilgiler sayesinde en iyi şekilde eğitiminizi almış olarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

Acil Durum Kriz Yönetimi Eğitimi
Acil durumlarda neler yapabileceğini hakkında en ufak bir soru işaretiniz bile olmadan sertifika almak istediğinizi göz önünde bulundurarak sizlere detaylı bilgiler aktaracağız.

Tüm eğitimlere ilişkin Yeditepe Üniversitesi’nden sertifikası almak için eğitim programları; eğitim ve sınavlar ile birlikte 45 saatlik bir ders süresince sınava tabi tutulduktan sonra alabileceksiniz. İsgegitmeni ile iş sağlığı ve güvenliği profesyonellerin elinde.

isgEgitmeni.com | İş Sağlığı ve Güvenliği ile diğer Meslek Eğitimleri

Murat ZİREK
0 312 911 2 977
0 530 441 61 33

KozmoCell Ltd. Şti.
Çankaya/Ankara

is_for_you
AcemiBüyücü
AcemiBüyücü

Erkek
Mesaj Sayısı : 26
Yaş : 35
İl : ist
Kayıt tarihi : 26/12/14

Kullanıcı profilini gör http://www.fetvadinle.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz